KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15629430
nr 1562 9430
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Signerad, blandteknik, "Par", 25,5x21 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:09:31
11/9 17:22:16